NL doet 2018 , 10 maart

Onze stichting heeft ingeschreven om mee te doen met het Oranjefonds NL doet ! Het Oranjefonds steunt maatschappelijke projecten en hierdoor konden wij onze leden een gezellige avond bingo aanbieden. De prijzen zijn allemaal gesponsord door de winkeliers van Geldermalsen, waarvoor onze grote dank ! Omdat wij veel leden hebben in Tiel hebben wij gekozen om eens uit te wijken naar Tiel en daarom hebben wij het Clubhuis Tiel gehuurd. 

vrijwilligers

Het doel van NL doet is , samen met vrijwilligers die zich extern aanmelden een leuke avond of samen een klus doen. Via de website hebben zich 2 vrijwilligers gemeld, en deze hebben ons team super goed meegeholpen om onze gasten een leuke avond met bingo te bezorgen. Wat een super leuk initiatief is dit ! Hartelijk dank aan Youri en Sascha voor jullie aanmelding en hulp !


Donateurs en sponsoren !

Download
Lijst met sponsoren van de bingoavond .
sponsoren NL doet.pdf
Adobe Acrobat document 249.1 KB

foto's van de bingoavond van NL doet 2018